Meie lugu


Meie teekond Põhjala Teetalus on inspireeritud loodusest, pühendumusest kvaliteedile ja usust, et valmistame Eesti parimat teed.

Meie lugu saab alguse aastakümnete tagant, mil noore tütarlapse, Ly, armastus looduse ja taimede vastu juhatas ta avastama tee valmistamise kunsti. Iga korjatud leht ja mari kandis endas lubadust erilisest elamusest, iga valmistatud teejook oli peegeldus looduse mitmekesisusest ja rikkusest. Kasvas Ly unistus, et ehe, turgutav ja armastusega valmistatud tee jõuaks võimalikult paljude inimesteni. 2013 sai ametlikult asutatud perefirma Põhjala Teetalu ning paljud kliendid väidavad, et see oli ka aasta, mil teekultuur Eestis muutus. Tänaseks on meie teed saadaval enamikes hästivarustatud poekettides ja oleme saanud armastatuimaks kodumaiseks teebrändiks.

Põhjala Teetalu teed on loodud selleks, et pakkuda sulle toetavat kaaslast igaks hetkeks – alates hommikusest ärkamisest kuni õhtuse mõtiskluseni, ning viia sind teekonnale, täis ehedaid maitseid, hullutavaid lõhnu ja päris aroome. Selle saavutamiseks on Ly üle 30 aasta arendanud nii ürtide kasvatamismeetodeid kui timminud ja loonud teesegude imelisi retsepte. Erinevad teesordid pakuvad mitmekülgsust ja võimalust leida just see õige tee, mis täiustab sinu hetke. Igas Põhjala Teetalu tees kajastuvad Ly isiklik kogemus ja pühendumus, andes neile erilise hinge ja tähenduse.

Meie teesid valmistades pöörame suurimat tähelepanu detailidele – alates hoolikast ürtide ja marjade valikust kuni õrna käsitööni. Kasutame ainult looduslikku päritolu koostisaineid, uudseid tehnoloogiaid ja vanu meetodeid, et tagada sulle parim maitseelamus. Põhjala Teetalu asub Põlvamaal, keset puutumatut loodust ja rohelisi niitusid, kus kasvatame mahedalt enamiku oma teeürtidest.

Sinu täiuslik hetk Põhjala Teetaluga on kutse peatuda, hingata sügavalt sisse ja lasta tee soojusel ja aroomidel end ümbritseda, tuues rahu ja selguse sinu meeltesse. See on hetk, mis kinnitab, et elu ilusaimad asjad peituvad lihtsuses ja hetkes endas.

Tule ja jaga meiega neid täiuslikke hetki!
Kosutavaid teeelamusi soovides,

Erki ja Ly

@ 2023 Põhjala teetalu
Ostukorv0
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist