Meie lugu


Kuidas Põhjala Teetalu sündis; mis on meie tee valmistamise juures kõige olulisem ning miks usume, et valmistame Eesti parimat teed.

Meie armastus hea tee vastu ulatub aastakümnete taha, mil noor peretütar armastas veeta aega emakese looduse rüpes. Ta korjas põldudelt ja niitudelt taimi ning tegi neist erineva väega teejooke, üks parem ja omapärasem kui teine.

Peretütres süvenes kirg ning austus looduse, ürtide ja hea tee vastu. Tasapisi kasvas siirast katsetamisrõõmust välja Põhjala Teetalu.

Täna pakume uudse tehnoloogia ja vanade meetodite abil võimalikult ehedaid maitseid, just nagu vanasti. Põhjala Teetalu bränd on tänaseks kasvanud teegurmaanide seas hinnatud teetootjaks.

Asume Põlvamaal puhta looduse ja roheliste niitude keskel, kus kasvatame ka enamiku oma teeürtidest. Usume, et lihtsuses peitub võlu ning seetõttu kasutame kõikides oma teedes ainult looduslikku päritolu ürte ja marju.

Meie logol on kujutatud peretütre nägu, kelle juuste asemel on taimede lehed. Logo sümboliseerib loodust, puhtust, tervist ja austust kõigi loodusandide vastu.

Kosutavaid teeelamusi,

Erki ja Ly

@ 2023 Põhjala teetalu
Ostukorv0
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist