Ärikingitused - Teetalu.ee

Telli kvaliteetne, maitseküllane ärikingitus meilt


Põhjala Teetalust saad tellida hoole ja armastusega valminud ärikingituse. Võimalus anda ärikingile sinu ettevõtte nägu ja sõnum.

Kingi oma kolleegile, koostööpartnerile, kliendile, õpetajale kõrge kvaliteediga ehedaid maitseelamusi!

Ideaalne ärikink: kingi ehe, sügav, põhjamaine maitseelamus, mis loob nii kinkijale kui saajale hea enesetunde!

Võta aasta kokku sooja tundega ja kingi oma koostööpartnerile, kliendile või kolleegile ehe, sügav, põhjamaine maitseelamus – tee, mis jutustab lisaks maitsenaudingu pakkumisele oma lugu ning on väärtustest kantud. Näita oma valitud kingitusega, et väärtustad kvaliteeti, aitad hoida kohalikku jätkusuutlikku elu ning hoolid päriselt kingisaajast.

Usaldusväärne ärikink: pikk kogemus, jätkusuutlik ja paindlik äripraktika

Põhjala Teetalul on 30-aasta pikkune kogemus teeürtide kasvatamisel ja maitsenaudinguid pakkuvate teesegude loomisel. Meie teedes peitub Põhjamaade pärand ja jätkusuutlik äripraktika.  Teame, et meie senised hindamatud kogemused lubavad sulle ja su koostööpartneritele / klientidele / kolleegidele pakkuda autentset, kõrge kvaliteediga teed ja ehedat maitseelamust.

Personaliseeritud ärikingitus: sinu sõnum, sinu soov, sinu brändi nägu & meie imeliselt maitsev tee!

Alates 150 tk pakume sulle võimalust tellida teepakid sinu poolt etteantud personaalse kujundusega. Inspiratsiooniks leiad lehe allosas väikese aastate jooksul valminud personaliseeritud teesegude galerii.

Kas teadsid, et ärikingituseks saad valida kõiki Lõuna-Eesti metsade ja niitude vahel valminud imelise maitsega teesegusid, mis on saadaval meie e-poes? 

Meie senised talviste ärikingituste populaarsemad maitsed on olnud:

1) Mündine Jõhvikas
2) Jõulune Jõhvikas
3) Mündine Must Sõstar
4) Mündine Sidrun

Leia oma tänavuse meeldejääva ärikingi teesegu meie e-poest ja anna meile oma mõtetest alloleva kontaktivormi kaudu teada! Aitame meeleldi sind ka kõige sobivama maitse valimise juures!

Mida kliendid Põhjala Teetalu teede kohta räägivad:

“Koostöös Põhjala Teetaluga viime maailmale sõnumi, et õppimine läheb Eestis valmistatud teed juues ladusamalt. “Study in Estonia” ja Põhjala Teetalu ühine “Studying is better with tea” piparmünditee on jõudnud juba enam kui kahekümne riigi külaliseni.”

“Teede puhul hindan kõige enam looduslikku maitset. Tellin teed kolleegidele ja nende lemmikuteks on Mündine Sidrun ja Magus Münt. Uutest teedest meeldib neile Keskendumise tee, see on ka üks minu uusi lemmikuid.”

“Oleme väga rahul Põhjala Teetalu toodetega. Põhjala Teetalu tee on rõõmustanud Tartu haridusfestivali töötubade korraldajaid juba mitu aastat.”

“Pakk käes ja tänan teid meeldiva koostöö eest. Töö kiire ja korralik.”

“Minu lemmik on mündine vaarikas. Olen seda teed joonud juba mitu aastat. Aitab soojeneda peale külma päeva õues või saavutada mõnus meeleolu raamatu lugemiseks või hoopis viirushaiguse ajal täita keha vajaliku sooja vedeliku ja vitamiinidega.”

“Tee tuleb otse talust, ei ole lisatud lõhna- ja maitseaineid. Kõige rohkem meeldib mündine mustsõstar – mõnus maitsete kooslus. Kvaliteetne tee.”

Sinu ärikingi inspiratsiooniks mõned seni valminud südamest tulnud soovidega teepakid:

Jaga meiega oma soove ja leiame sinu jaoks parima personaalse ärikingi-lahenduse!

@ 2023 Põhjala teetalu
Ostukorv0
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist