VAARIKATEE võib päästa Sinu suhte ja tervise!

Kas Sa teadsid, et vaarikad usutakse olevat maagilised marjad, mis aitavat isegi suhteid päästa? Just-just, kui tunned, et Sinu suhe kisub kiiva, siis tehke kaaslasega koos suured kruusid vaarikateed. Vaarikas aitab solvumistest üle saada ja südameid avada. Nii tekib võimalus teineteisega taas südamest südamesse rääkida ja üles leida see ilus tunne, mis teid kunagi kokku viis.

Nii nagu armastajapaare aitavat vaarika eriline energia ka üksikuid murtud südameid. Vaarikas leevendab hingevalu, toob andestamist ja laseb Sul maailma taas armastusega vaadata.

Maagia või mitte, aga vaarikad on absoluutselt imelised ja maitsvad marjad. Kuna suvel valmivate värskete vaarikateni läheb veel pisut aega, pakume Sulle Põhjala Teetalu erilist marjateed Mündine Vaarikas. See on peaaegu sama hea kui värskeid vaarikaid nosida.

Hõrgult maitsev ja looduslikult pisut magus Mündine Vaarikas sisaldab suurel hulgal vaarikamarju. Kui Sa pole varem pärismarjadest teed proovinud, siis ootab Sind ees väga meeldiv avastus.

Miks on vaarikatee kasulik?

Vaarikatee sisaldab suurt hulka antioksüdante, mis mõjuvad organismile noorendavalt ja tervist toetavalt. Vitamiinid A, C, E, K, looduslik foolhape, mangaan, magneesium, raud, vask, tsink ja salitsüülhape teevad sellest tõelise supertee. Aga see pole veel kõik!

Me lisasime ka pisut piparmünti, milles sisalduv mentool aitab saja erineva häda puhul ja juhtumisi on koos vaarikaga lihtsalt imeline paar. Kasutasime eriti suure mentoolisisaldusega ehk kõige tõhusama mõjuga mündi liiki Mentha piperita.

Mündine vaarikatee on kasulik terve rea murede korral.

 • Stress, pinged, hirmud, kurbus
 • Segadusesolek
 • Tujutus ja unetus
 • Kõrge kolesteroolitase
 • Südame- ja veresoonkonna hädad
 • Liigne söögiisu
 • Nõrgenenud immuunsüsteemi tugevdamiseks
 • Haigusest taastumiseks
 • Hingamisteede haiguste kergendamiseks
 • Külmatunde korral eha seespidiseks soojendamiseks
 • Põletike leevendamiseks
 • Veresoonte tugevdamiseks
 • Lastele maitsvaks terviseteeks
 • Vananemise aeglustamiseks
 • Väsinud silmade turgutamiseks
 • Luude, hammaste, juuste ja küünte tugevdamiseks
 • Heaolutunde tekitamiseks

Põhjala Teetalu Mündine Vaarikas aitab Sul jääda nooruslikuks, terveks ja ilusaks. Lapsed armastavad seda teed ja vanemad räägivad, et lapsed lausa lunivad meie vaarikateed. Sobib imeliselt nii kõrge kui madala vererõhuga.

Millal ja miks vaarikateed juua?

Vaarikatee on paljude tervislikke eluviise harrastavate inimeste aastaringne saatja. Kasulikke aineid, mida see väärikas tee pakub, vajab keha regulaarselt.

Vaarikatee sobib imehästi nii jaheda ilmaga sooja andma kui ka jääteena suvepäevadesse värskust tooma. Põhjala Teetalu Mündine Vaarikas on tee, mida juues Sa tunned, nagu paitaks soe õhtupäike Su pead ja ütleks hoolivalt: „Ära muretse, kõik saab korda!“

Ja saabki! Kõik on võimalik, kui Su meel on rahulik ja selge ning süda vaatab maailma armastusega.

Võrratu maitsega rõõmus-roosa vaarikatee aitab nii kehal kui vaimul stressi maha raputada ja eluga rõõmsalt edasi minna. Vaarikas, muide, kaitsvat isegi vähi eest.

Aga miks just Põhjala Teetalu tee Mündine Vaarikas?

Kõige erilisemaks teeb Põhjala Teetalu mündise vaarikatee see, et kasutame suures koguses päris marju ja mahepiparmünti, mis on kasvanud meie oma talu põldudel. Põhjala Teetalu ei lisa lõhna- ja maitseaineid nagu tavalised teetootjad. 

Ja vaarikad selles lummava maitsega tees on sama kasulikud kui värsked vaarikad põõsast. See on võimalik tänu külmkuivatusele, mis säilitab marjades kõik väärtuslikud vitamiinid ja muidugi ka hõrgud maitsenüansid.

Piparmünt Põhjala Teetalu vaarikatees on aga meie oma talu põldudelt. Rammusas mullas kasvanud mahe eestimaine piparmünt on puhas taimekaitsemürkidest ja korjatud ning kuivatatud nii, et kasulikud eeterlikud õlid Sinu jaoks maksimaalselt säiliksid.

Mis vahe on päristeel ja maitsestatud ehk flavoured teel?

Päristee ja flavoured on meie jaoks umbes sama mis päris šokolaad ja kamašokolaad – täiesti võrreldamatud tooted.

Jaa, muidugi on kamašokolaad huvitav ja täiesti söödav toode. Kunagise kakaokriisi ajal üle Nõukogude Liidu kuulus olnud kamašokolaadi mõtles muide välja üks tubli eestlane. Kamajahul baseeruv šokolaadilaadne toode sisaldas kakaod vaid moe pärast, et seda saaks üldse šokolaadiks nimetada. Paraku ei põhinenud suur menu heal maitsel, vaid odaval hinnal ja asjaolul, et pärisšokolaadi polnud saada.

Tänapäeval on meil aga nii hästi läinud, et kõike on saada. Isegi sellist imelist teed, kus vaarikatee maitse tuleb kamalutäiest vaarikatest, mitte vaarika maitse- ja lõhnaainest. Just selline on Põhjala Teetalu Mündine Vaarikas.

Puhas, maitsev ja kvaliteetne tee on meie kirg ja me tahame seda Sinuga jagada! Vaata meie vaarikatee pakkumisi SIIT!

Kui Sulle see blogi meeldis siis palun kaalu meie püsikliendi e-maili teavitusega liitumist. Me ei kurna Sind lõputute “viimase hetke” pakkumistega vaid tahame teha Sinu tee joomise kogemust täisväärtuslikumaks. Ilma e-maili teavituseta on paraku nii, et üheksal juhul kümnest ei jõua meie uued blogid Sinuni.

Vaarikatee