Miks osad PIPARMÜNDITEED ei toimi? 7 nippi, kuidas valida õige tee

Piparmünditeed peetakse õigustatult imerohuks.

Gaasid kõhus, põletikud, stress, paistes silmaalused, suurepooriline nahk, pea- ja hambavalu,ärevus, keskendumisraskused,liigne kehakaal ja magusaisu, nõrkus, hingamisteede haigused – kõige selle vastu leiad abi just piparmünditeest.

Piparmünditee toimimise saladus peitub suures mentoolisisalduses. Mentool aga lendub kergesti, sama kiiresti kui mullid vahuveinist. Mentoolita piparmünditee on nagu mullita vahuvein – lihtsalt lurr. Sama hästi võiks juua keedetud vett.
Paraku enamiku teebrändide piparmünditee mentool on lahtunud juba enne poeriiulile jõudmist ning Sina jääd seetõttu ilma kõigist selle võlutee kasulikest hüvedest.

Siin on 7 lihtsat punkti, kuidas ära tunda kvaliteetne, maitsev ja toimiv piparmünditee.

Tee pakid

1. Vaata, kas on ÖKO, sest supersoodsa mitteökoga saad kauba peale ka umbrohumürgi jäägid. 

Samuti on mahedalt kasvanud ja õigesti käideldud piparmünditee maitse võrreldamatult mõnusam – erilise karakteriga, rikkalik ja sügav! Vaata SIIT.
Odav masstoodang ja armastusega valminud ökotee erinevad nagu odav säästukohv ja gurmeekohv peenes restoranis.

2. Kontrolli, et oleks Mentha piperita ehk piparmünt.

Magus münt ehk rohemünt või lihtsalt münt (Mentha spicata) on mahedama maitse ja nõrgema toimega, kuid meeldib lastele sageli rohkem. Mõnusa maitsekombo saad neid kahte mündiliiki segades. Magus Münt on saadaval väikeses pakis ja suures perepakis.

3. Uuri, kas tee on kasvanud Eestis või siin vaid pakendatud.

Transpordil ja vaheladudes seisnud piparmünt pole enam värske ning kasulik toime väheneb. Mida värskem piparmünditee, seda rohkem mentooli, ja mida rohkem mentooli, seda tugevam toime. 
Kui letil on kõrvuti isuäratavad värsked maasikad ja eelmisel suvel külmutatud krimpsus marjad, siis eelistaksid ju pigem neid värskeid?

Eestis kasvatatud tee

4. Jälgi, et piparmünditee valmistaja oleks ka kasvataja.

Oma teed ise turustavalt teekasvatajalt võib eeldada tunduvalt paremat kvaliteeti, sest tootja vastutab oma nime ja rahakotiga ning soovib, et sa rahule jääksid! 

Teistmoodi tehtud tee

5. Mentoolisisalduse säilitamiseks on vaja kvaliteetset hermeetilist pakendit.

Odavatel teedel seda ei ole, ja nagu Sa juba tead, on lahtunud piparmünditee ostmine sama hea kui raha tuulde loopimine. 

6. Kvaliteetne piparmünditee on suurte, alates 3 mm, lehetükkidega ja vähese varresisaldusega.

Vartega piparmünditee on odavam, kuid mõru parkaine maitse ja kasina toimega.

Odava tee lehed on purustatud peaaegu tolmuks, sest siis pole varte hulka ja lehe kvaliteeti näha. Lisaks läheb peene jahvatuse käigus kaotsi see vähenegi mentool, mis odavalt kokkuostetud piparmünditees veel säilinud.

Selline piparmünditee on organismile umbes samasugune pettus nagu odavad kiirnuudlid. Keha juba rõõmustab, et nüüd saab süüa – igasugu vajalikke aineid ja vitamiine – aga kiirnuudlitel on makku jõudes vaid tühjad pihud.

Teepuru lusikal

7. Kvaliteeditest.

Keeda tass teed, lase korralikult tõmmata ja lõika teekotike lahti. Kvaliteetsel piparmünditeel leiad teekotist ilusa rohelise lehepuru. Mida pruunikam on aga teekoti sisu, seda kehvema kvaliteediga tee on.

Kui eeltoodud punktid täidetud, siis ongi Sul piparmünditee, mis päriselt ka toimib!
Loe lisaks blogi “17 tervisemuret, mille puhul PIPARMÜNDITEE aitab ja mida Sa kindlasti veel ei tea!!!”

Kui Sulle see blogi meeldis siis palun kaalu meie püsikliendi e-maili teavitusega liitumist. Me ei kurna Sind lõputute “viimase hetke” pakkumistega vaid tahame teha Sinu tee joomise kogemust täisväärtuslikumaks. Ilma e-maili teavituseta on paraku nii, et üheksal juhul kümnest ei jõua meie uued blogid Sinuni.

Vaata e-poest:

PEREPAKKPiparmünt 50*1g.
Piparmünt 10*1g. ÖKO