Meie lugu

Ehk kuidas erineme teistest teetootjatest?

Päris marjad

Mitte mingisuguseid lõhna- ja maitseaineid. Ainult päris marjad ja ürdid. Meie teesegude maitse pärineb PÄRIS teeürtidest ja PÄRIS marjadest.

Kvaliteet

Tee ei ole lihtsalt maitsega kuum jook. Usume, et kvaliteetsed teed turgutavad keha ja meeli. Loodame oma teedega muuta inimeste suhtumist teesse.

Maitse & aromaatsus

Põhjamaades kasvatatud teeürdid annavad palju tugevama ja puhtama maitse. Lisaks külmkuivatatud marjad, mis annavad imehea maitse ja rohkelt vitamiine. Lihtsalt imeline!

Otse tootjalt

Teeme kõik ise. Kasvatame teeürdid, pakendame, loome uusi tooteid. Seetõttu suudame tagada ka kõige kvaliteetsemad ja maitsvamad tee-elamused.

Filterkott

Meie filterkotid ei tähenda "tolmuks" purustatud ürte. Paneme filterkotti purutee, et tee omadused ei kannataks. Mugavam, kuid omaduste osas järeleandmisi ei tee.

Elustiil

Usume, et maitsev tee muudab ka elustiili. Olenemata elutempost leiame aega iseenda turgutamiseks ning maitsev tee on hea viis oma keha tunnustada.

Meie-lugu-koduleht
Meie-lugu-koduleht

Meie lugu

Meie armastus hea tee vastu ulatub aastakümnete taha, mil noor peretütar armastas veeta aega emakese looduse rüpes. Korjas taimi ning tegi neist erineva väega teejooke, üks parem ja omapärasem kui teine. Peretütres süvenes kirg ning austus looduse, ürtide ja hea tee vastu. Tasapisi kasvas siirast katsetamisrõõmust välja Põhjala Teetalu. Selle ettevõtmisega pakume uudse tehnoloogia ja vanade meetodite abil võimalikult ehedaid maitseid, just nagu vanasti.

Põhjala Teetalu bränd on tänaseks kasvanud teegurmaanide seas hinnatud teetootjaks. Asume Põlvamaal puhta looduse ja roheliste niitude keskel, kus kasvatame ka enamik teeürtidest. Usume, et lihtsuses peitub võlu ning seetõttu kasutame kõikides oma teedes ainult looduslikku päritolu ürte ja marju. 

Meie logol on kujutatud peretütre nägu, kelle juuste asemel on taimede lehed. Logo sümboliseerib loodust, puhtust, tervist ja austust loodusandide vastu.