Põhjala Teetalu

Meil on suur armastus tee vastu ning lausa nii suur, et alates 2013. aastast oleme soovinud seda jagada ka teistega. Oleme panustanud Põhjala Teetalu teedesse kõik oma teadmised ning elukogemuse ning loonud preemiumtee brändi, mille kõik koostisosad on kasvatatud suure hoole ning armastusega. 

 

Usume, et kvaliteetne tee ei ole pelgalt maitsev soe jook, mida hommikul või õhtul juua, vaid omab ka paljusid tervist parandavaid omadusi. Nii nagu kõigel muul siin elus, on ka meie teedel igal ühel oma eesmärk ning mõju - mõni tõstab energiataset, mõni aitab puhastada organismi, mõni sobib õhtuseks lõõgastuseks või hoopis hommikuäratuseks. 


 
Oleme veendunud, et tee kvaliteet peitub kvaliteetses tooraines ning hästi läbimõeldud retseptis. Just seetõttu ei kasuta me oma teedes ühtegi kunstliku lõhna- ega maitseainet ning kasutame vaid parimat toorainet. Lühike tarneahel tagab ürtide aroomi kõrgeima taseme ning täiuslik maitsekombinatsioon peitub iga koostisosa eraldi kaalumisest filterkotti - just nii säilib õige tasakaal!